Technologia

Rozwiązania technologii Basso

WIND SHAPE

aerodynamiczne kształtowanie rur ramy dla maksymalnej wydajności i maksymalnej prędkości z powodu niskiego oporu powietrza.

TAPERED HEADSET

zestaw słuchawkowy i widelce z łożyskami 1-1 / 8 ”i 1,5” dla jeszcze większej sztywności i lepszego prowadzenia we wszystkich sytuacjach na drodze.

CARBON TECH

stosuje się arkusze węglowe z włóknami zorientowanymi pod kątem 0 °, 22 ° i 45 °. 3 rodzaje 1K, 3K i UD (włókna bezkierunkowe) są specjalnie i starannie rozmieszczone, aby zapewnić najlepsze możliwe właściwości całości.

DOUBLE FIT

rama koła przeznaczona do użytku zarówno z zestawem mechanicznym, jak i elektronicznym.

UCI APPROVED

rama ma certyfikat UCI.

ALLOY FREE

tylko karbonowa rama monocoque bez żadnych aluminiowych elementów wzmacniających.

BLADE FRONT

częściowo zintegrowane, eleganckie i specyficzne rozwiązanie z pałąkiem na głowę. Użyj własnego wspornika i pałąka Basso, aby uzyskać wydajność i świeży wygląd.

3B VIBRATION DAMPENING

system mocowania sztycy jest całkowicie ukryty w ramie koła. To opatentowane rozwiązanie jest nie tylko eleganckie, ale także technicznie korzystne i innowacyjne. Sztyca jest wyposażona w trzy śruby, aby zapewnić pewne i pewne połączenie, a gumowa wkładka skutecznie tłumi wibracje dochodzące od tylnego koła do kierowcy.

COMFORT KIT

rozwiązanie, które pozwala każdemu jeźdźcowi w prosty i elegancki sposób dostosować pozycję swojego roweru BASSO, zachowując jednocześnie sztywność i inne cechy ramy. Dodanie zestawu komfortowego podnosi pozycję o 2 cm. Zestaw jest dostarczany z ramą Diamante SV.

EGG SHELL PAINT

specjalna technologia malowania ram, nowa w świecie branży rowerowej, którą można zobaczyć tylko na ramach rowerowych Basso. Ta technologia jest znana w innych branżach, ale nigdy nie była stosowana w segmencie sportowym. Technologia ta jest czasochłonna i stawia wysokie wymagania dotyczące zręczności manualnej. Warstwa farby jest ciemna na powierzchni, a rama jest bardziej odporna na zarysowania i zużycie i łatwiejsza do czyszczenia